Etiket - Wordpress

Wordpress sorunlarıi, optimizasyon, kısa kodlar, geliştirme ve çok daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz. Sizler için Wordpress sorunları ve basit çözümleri hakkında detaylar verdik.

Wordpress Tema Düzenleyici Yok - Hata ve Çözümü [Çözüldü]

WordPress Tema Düzenleyici Yok – Hata ve Çözümü [Çözüldü]

Wordpress tema düzenleyici yok diyorsanız sorunu hızlı bir şekilde çözelim. Web sitenizde kullandığınız temalarda çeşitli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Bazen FTP ile bağlanmak yerine basit çözümler için temamızın dosyalarına admin panelimizden ulaşmak isteriz.

Wordpress Tema Düzenleyici Yok

Bu bir sorun değildir. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basittir. Web...
PHP Max Input Vars Limit Arttırma

PHP Max Input Vars Limit Arttırma [Çözüldü]

PHP Max Input Vars Limit Arttırma çok basit bir şekilde yapılabilir. Bazı Wordpress temalarınızda sizden tema gereksinimi olarak bunu isteyebilir. Bazı hosting firmaları varsayılan özelliklerden bunu kapattığı için sizden manuel olarak açmanızı gerektiren durum olabilir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte Wordpress'te...
Imagick Modül Nasıl Aktif Edilir

Imagick Modül Nasıl Aktif Edilir? [Çözüldü]

Imagick genelde Wordpress altyapılarda karşımıza çıkan hatalardan birisidir. Özellikle '' İsteğe bağlı modül imagick, kurulmamış ya da devre dışı bırakılmış.'' hatası alıyorsanız telaş etmeyin bu çözüm oldukça basittir. Yapmanız gerekenleri adım, adım sizlerle paylaşıyoruz.

Imagick Nedir? Ne İşe Yarar?

Imagick, açık kaynak kodlu sistemlerde resimleri işleyen yazılım...
Wordpress Memory Limit Arttırma 2021

WordPress Memory Limit Arttırma 2021 – [ÇÖZÜLDÜ]

Wordpress memory limit arttırma, hatası ve çözüm yolunu sizlere en anlaşılır şekilde sunuyoruz. Özellikle son zamanlarda artış gösteren wp memory limit hatası oldukça basit bir şekilde çözülebilir. Bunun için kod bilmenize yada teknik bilmenize gerek yoktur.

Wordpress Memory Limit Nedir?

Wordpress işletim sistemlerinde tema ve eklentilerin sağlıklı...
//
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz