WordPress Hizmetleri

Wordpress Hizmetleri

WordPress hizmetleri ile aklınıza gelecek birçok noktada hizmet vermekteyiz. Dijital dünyada başarılı bir varlık göstermek için etkileyici ve işlevsel bir web sitesi şarttır. İşte bu noktada, dünya çapında milyonlarca kullanıcının tercih ettiği WordPress, esnekliği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Profesyonel WordPress hizmetlerimizle, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun web siteleri tasarlıyor ve dijital dünyada rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Wordpress İle Kalıcı Çözüm

WordPress hizmetlerimizle işletmenizin dijital dünyada güçlü bir varlık göstermesini sağlıyoruz. Profesyonel, özgün ve SEO uyumlu web siteleri için bizimle iletişime geçin ve dijital dünyada fark yaratın!

 1. Özel WordPress Tasarımı: İşletmenizin kimliğini yansıtan, özgün ve profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz. Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak, estetik ve işlevsel siteler tasarlıyoruz. Benzersiz bir görsel kimlik ile hedef kitlenize hitap eden web siteleri geliştiriyoruz.
 2. Tema Geliştirme ve Özelleştirme: Hazır temaları işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştiriyoruz veya tamamen size özel temalar geliştiriyoruz. Renklerden yazı tiplerine, grafiklerden düzenlere kadar her detayı titizlikle ele alarak, markanıza özgü bir site oluşturuyoruz.
 3. WordPress Optimizasyonu: Mevcut web sitelerinizin hızını, gezinmesini arttıracak optimizasyon çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede web site ziyaretçileriniz sitenizde sıkılmadan gezinebiliyor.
  – Görsel Optimizasyon: Web sitelerindeki görseller açılış sürelerini çok ciddi etkiler. Bu görselleri yeni teknoloji uzantılara dönüştürerek sıkıştırıyoruz. Böylece görseller az kaynak tüketerek görünüyor.
  – JavaScript (JS) Optimizasyonu: Web siteleri JS kodları ile bir bütün halde çalışır. Bu kodlar sıkıştırılarak kullanılmayan tüm kodlar kaldırılır. Bu sayede web site sağlığı skorunuz artar.
  – CSS ve HTML Optimizasyonu: Tüm web sitelerinin diğer kaynak tüketen CSS ve HTML kodları da sıkıştırılarak gereksiz kodlar kaldırılır.
  – Veritabanı Optimizasyonu: Web siteleriniz tüm izleri veritabanında taşır. Daha önce yüklenmiş, silinmiş tüm tema, eklenti ve içeriklerin gereksiz izleri burada yer kaplar. Artış gösteren veritabanı boyutu yüzünden siteleriniz stabil çalışmaz. Sizler için veritabanı optimizasyonunu sorunsuz bir şekilde yapmaktayız.
  – WordPress Güvenlik Optimizasyonu: Tüm internet sitelerinde açıklar vardır. Bunun birçok nedeni vardır fakat olabildiğince minimuma indirmek mümkündür. Güvenlik çalışması yapılan sitelerimizde zaafiyat oluşmamıştır.
 4. WordPress Tema Türkçeleştirme: Birçok web sitesinin içerisinde yer alan İngilizce alanlar, sitenizin görünürlüğünü düşürür. SEO sorunlarına neden olur. Ayrıca web site ziyaretçilerinizin güvenini kaybedersiniz.

E-Bilişim Çözüm Hizmetleri

0537 735 13 62

Wordpress Hizmetleri / Fiyatları

WordPress hizmetleri olarak birçok alanda hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerin tamamının ücretleri çok farklıdır. Uygun fiyatlandırma ile sizleri memnun edeceğimizden şüpheniz olmasın.

5/5 - (22 Kişi Oyladı)
//
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz