Hakkımda

15 Yılı Aşkın Deneyimimiz İle Sizlerleyiz

2001 yılından itibaren sahip olduğum ve hayatımdan hiç eksilmeyen bir bilgisayar ile yapılabilecek her şeyi yaptım. Yazılım, donanım, çevre birimleri, ara birimler derken günümüze kadar yapmak istediğim her şeyi yaparak geldim. Dijital dünyamızda olan biten olayları, değişiklikleri, güncellemeleri her zaman takip ettim. Çalışma ahlakına uygun adımlar atarak binlerce firmanın memnuniyetini beklentilerinden daha fazla karşılayabildim.

Günümüzde birçok noktada ihtiyaç haline gelen Google, TripAdvisor, Yandex, Facebook, Instagram gibi platformlar varlığınızı yükseltmek, duyurmak için önemli bir sahadır. Sizler için Google haritalar yorum hizmetleri veriyor yanı sıra birçok platformda da yardımcı oluyoruz.

Bizlerle çalışmak sizlere ömür boyu garanti, kalite getirir!

Ucuz web tasarım dediğim vakitlerde ”ucuz etin yahnisi yenmez” diyenlerde bir hayli fazla olsa da aslında sektörde hiç rakibi olmayan birisiyim. Kabartılmış faturalar, çıkartılmış hesaplar, gizli ücretlendirmeler derken Web Tasarım sektöründe birçok işletme hasar aldı.

Ben sizlere bu işin hakkından bir kuruş ne yukarı, ne aşağı fiyat sunmam. Bu yüzden tekliflerinizi almak için aklınızdaki projelerle bana yazmayı ihmal etmeyin.

15 Yıldan Fazla Deneyim

15 Yılı Aşkın Tecrübe

%100 Memnuniyet

Hizmetler %100 Memnuniyet Garantilidir

Adres Bilgilerimiz

Adres: İstanbul / Türkiye

Telefon: +905330467180

Email: info@emrahilhan.com.tr


Deneyimlerim

Web Tasarım
SEO & SAM
Full Optimizasyon
Reklam Yönetimi
Sosyal Medya

Yeterliliklerim

Wordpress
PHP & HTML
CSS & JS
Laravel
Kotlin, Java, C##
4.9/5 - (33 Kişi Oyladı)
//
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz