Arama Motoru Kayıtları

Arama Motoru Kayıtları

Arama motoru kayıtları ile web sitelerinizin dijitaldeki görüntülenmeleri artacak. Birçok web sitesi kurulduğunda maalesef bu kayıtları eksik yapılıyor yada hiç yapılmıyor. Google, Yandex ve Bing gibi önemli arama motorlarındaki varlığınızı iyileştirerek, ziyaretçi sayılarınızı arttırız.

Arama Motoru Kayıtları İle Hızla Büyüyün

Dünyanın en büyük arama motoru kayıtlarını sizler için yapıyoruz. Eksiksiz, doğru entegrasyon sayesinde site haritalarınızı tüm arama motorlarına ekliyoruz.

  1. Google Arama Motoru Kayıtları: Dünyanın en büyük arama motorundaki varlığınızı iyileştiriyoruz. Web sitenizin analytics, webmaster console, tag manager gibi alanlarındaki varlığınızı sizin için iyileştiriyoruz. Web sitenizin admin panelinden web sitenize kaç kişi girmiş, hangi sayfalar çok görüntülenmiş, sizleri nasıl bulmuşlar gibi tüm detayları görebilirsiniz.
  2. Yandex Arama Motoru Kayıtları: Birçok kişinin tercih ettiği 2.büyük arama motorunda da varlığınızı iyileştiriyoruz. Ayrıca sitenize entegrasyonunu yapıyoruz. Web sitenizin site haritasını kaydediyoruz. Bu sayede Yandex botları sitenizi düzenli olarak ziyaret ediyor, yeni bağlantılarınızı otomatik olarak indexliyor.
  3. Bing Arama Motoru Kayıtları: Microsoft altyapısıyla tercih edilen bir arama motorudur. Bing arama motorunda da sizlerin varlığını iyileştiriyor, site haritalarınızı tanımlıyoruz.

E-Bilişim Çözüm Hizmetleri

0537 735 13 62

Arama Motoru Kayıt Ücreti

Dijitalin en büyük arama motorlarındaki varlığınızı iyileştirmyi en iyi şekilde yapıyoruz. Arama motoru kayıt ücretleri ise isteklerinize göre değişmektedir.

5/5 - (19 Kişi Oyladı)
//
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz