Anne Sütü Pompası

Referans Description

Anne Sütü Pompası, web sitesi sıfırdan tasarlanmış olup kurumsal web sitesi olarak dizayn edilmiştir. Milyon renk seçeneği ile desteklenen site yeni nesil, modern altyapıda dizayn edilmiştir.

Anne Sütü Pompası Web Tasarım

Site içerisinde kullanılan altyapı WordPress. Tasarım aşamasında tüm adımlar özen ile yapılarak tüm adımlar SEO uyumlu ilerlenmiştir. Sitenin tasarımı tüm akıllı cihazlar ile tam uyumlu responsive tasarımdır. Bu yüzden tüm telefonlardan, tabletlerden, laptop, notebook gibi cihazlarla da sorunsuz olarak görüntülenebilir.

Sitede renk sınırı olmadığından sadece birkaç saniye içerisinde tüm sitenin renklerini değiştirmek mümkün. Özel tasarım header ve footer bölümleri sayesinde ilerleyen günlerde istenilen talepleri kolay bir şekilde revize etmek bu sayede mümkün olundu. Kurumsal bir tasarım olarak yapılan işlemler aynı zamanda hizmet tanıtımına uygun olarak dizayn edildi.

Full Optimizasyon İşlemleri

Tasarım sonrasında kullanım dışı bıraktığımız eklentilerin veritabanı üzerindeki bıraktığı kirliliği tamamen yok edildi. Tüm görseller optimizasyonu yapılarak siteye eklendi. Gerekli cache altyapısı kurularak önbellekleme teknolojisi kullanıldı. Bu sayede siteye girişlerde arabellekleme sayesinde gezinmeler daha hızlı gerçekleşir.

Yapılan bu optimizasyonlar sayesinde sitenin Gtmetrix, Pagespeed Insight ve Lighthouse gibi sonuçlarında ekstra bir çalışma yapılmadan arama motorlarında doğrudan önlerde çıkabilmektedir.

Warez Tasarım ve Modüllerden Kaçının

Annesutupompasi.com tasarımında piyasada bulunan ve güvenliği ihlal eden korsan tasarımlar, eklentiler kullanılmamıştır. Bu tasarım Anne Sütü Pompası alan adına lisanslanmıştır. Aynı şekilde kullanılan tüm modüllerde lisanslanarak kurulmuştur. Güvenlik prosedürlerini aksatmadan yaparken, altyapı, tema veya modül güncellemelerinden kaynaklanacak açıkları da otomatik yedekleme ve güncelleme talimatlarıyla örtpas edildi.

Anne Sütü Pompası Ekstra Çalışmalar

Sitenin logo, seo, içerik yönetimi, fotoğraf çalışmaları, grafik tasarımlarına kadar birçok çalışması E-Bilişim tarafından yapılmıştır. Toplamda 5 farklı sayfa tasarımı yapılarak içerik seo, iç linkleme ve sosyal pimleme çalışmaları yapılmıştır. Web sitesinin altyapısı son derece güçlendirilmiş olup, bölgesel rakiplerin tamamının SEO bazlı ve tasarımsal olarak önüne geçilmiştir. Anne Sütü Pompası resmi web sitesinden daha fazla detaya ulaşabilir, canlı ön izleme yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Tüm anne sütü ile beslenme ekipmanlarını özellikle Elektrikli Anne Sütü Sağım Pompalarını Kiralama ve/veya Satış Yöntemi ile annelere ulaştırmakta ve Emme-Emzirme sürecinde Ücretsiz Anne Sütü Danışmanlığı ‘nı sürdürmektedir. Amacımız; Dünya Sağlık Örgütü, Unicef ve TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan ilk 6 ay sürede bebeğin sadece anne sütü alabilmesini sağlamak, Anne sütünün miktarını arttırmak, Anne sütünü özendirmek, Annenin sütünün her damlasını bebeğe ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda faaliyetlerimiz; 24 saat kesintisiz anne sütü danışmanlığı, Hastane ve kliniklere, mülkiyeti firmamıza ait olan sağım sistemlerini uygulama amaçlı olarak yerleştirmek, Sağım sistemi kiralama yolu ile, annelerin ev ve iş yerlerinde sağım yapabilmelerini sağlamaktır. Anne sütünün ve doğal yollarla emzirmenin yapılmasını öncelikli olarak savunan firmamız, sağım sistemlerinin kullanımını ancak başarılı emzirmenin yapılamadığı durumlarda önerir ve asla emzirmenin yerini, pompa kullanımının almasına izin vermez.
WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz