Alp Otomatik Kapı

Alp Otomatik Kapı
Alp Otomatik Kapı, web sitesi sıfırdan tasarlanmış olup kurumsal web sitesi olarak dizayn edilmiştir. Milyon renk seçeneği ile desteklenen site yeni nesil, modern altyapıda dizayn edilmiştir.

Alp Otomatik Kapı Web Tasarım

Site içerisinde kullanılan altyapı Wordpress. Tasarım aşamasında tüm adımlar özen ile yapılarak tüm adımlar SEO uyumlu ilerlenmiştir. Sitenin tasarımı tüm akıllı cihazlar ile tam uyumlu responsive tasarımdır. Bu yüzden tüm telefonlardan, tabletlerden, laptop, notebook gibi cihazlarla da sorunsuz olarak görüntülenebilir. Sitede renk sınırı olmadığından sadece birkaç saniye içerisinde tüm sitenin renklerini değiştirmek mümkün. Özel tasarım header ve footer bölümleri sayesinde ilerleyen günlerde istenilen talepleri kolay bir şekilde revize etmek bu sayede mümkün olundu. Kurumsal bir tasarım olarak yapılan işlemler aynı zamanda hizmet tanıtımına uygun olarak dizayn edildi.

Full Optimizasyon İşlemleri

Tasarım sonrasında kullanım dışı bıraktığımız eklentilerin veritabanı üzerindeki bıraktığı kirliliği tamamen yok edildi. Tüm görseller optimizasyonu yapılarak siteye eklendi. Gerekli cache altyapısı kurularak önbellekleme teknolojisi kullanıldı. Bu sayede siteye girişlerde arabellekleme sayesinde gezinmeler daha hızlı gerçekleşir. Yapılan bu optimizasyonlar sayesinde sitenin Gtmetrix, Pagespeed Insight ve Lighthouse gibi sonuçlarında ekstra bir çalışma yapılmadan arama motorlarında doğrudan önlerde çıkabilmektedir.

Warez Tasarım ve Modüllerden Kaçının

Alp Otomatik Kapı tasarımında piyasada bulunan ve güvenliği ihlal eden korsan tasarımlar, eklentiler kullanılmamıştır. Bu tasarım Alp Otomatik Kapı alan adına lisanslanmıştır. Aynı şekilde kullanılan tüm modüllerde lisanslanarak kurulmuştur. Güvenlik prosedürlerini aksatmadan yaparken, altyapı, tema veya modül güncellemelerinden kaynaklanacak açıkları da otomatik yedekleme ve güncelleme talimatlarıyla örtpas edildi.

Alp Otomatik Kapı Ekstra Çalışmalar

Sitenin logo, seo, içerik yönetimi, fotoğraf çalışmaları, grafik tasarımlarına kadar birçok çalışması E-Bilişim tarafından yapılmıştır. Toplamda 5 farklı sayfa tasarımı yapılarak içerik seo, iç linkleme ve sosyal pimleme çalışmaları yapılmıştır. Web sitesinin altyapısı son derece güçlendirilmiş olup, bölgesel rakiplerin tamamının SEO bazlı ve tasarımsal olarak önüne geçilmiştir. Alp Otomatik Kapı resmi web sitesinden daha fazla detaya ulaşabilir, canlı ön izleme yapabilirsiniz.

Bizi Değerlendirebilirsiniz


Bu İçerik İşinize Yaradıysa/Yaramadıysa Lütfen Yorum Yaparak Geri Bildirimde Bulunun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İlginizi

Çekebilir