Dizin Listelemesi Etkin Görünüyor 2024 [Çözüldü]

Sunucunuzda Dizin Listelemesi Etkin Görünüyor 2021 Hatası ve Çözümü
Dizin listelemesi etkin görünüyor sorunu sunucu kaynaklı karşımıza çıkan bir sorundur. Bu sorunu çözmek ise çok basittir. Genel olarak wordpress'te kullanmış olduğumuz SEO eklentilerinden birisi olan All in One SEO üzerinde karşılaşırız.

Dizin Listelemesi Etkin Görünüyor

Sunucunuzda dizin listelemesi etkin görünüyor sorununu .htaccess dosyası içerisine ekleyeceğimiz tek satırlık kodla çözebiliriz. Sunucunuzda Dizin Listeleme Etkin Görünüyor Hatası All in one seo skor yükseltme aşamasında karşımıza çıkan ''Sunucunuzda Dizin Listelemesi Etkin Görünüyor'' hatası çözümü için yapmanız gerekenler. Aşağıdaki kodu .htaccess dosyasına ekleyin. Öneri   ile  # END WordPress kodlarının ortasına yazmanızdır.
Options All -Indexes

.HTACCESS DOSYASI NASIL DÜZENLENİR?

Sunucunuza, hostinginize bağlantı kurmanın 2 yolu vardır. 1.adım FTP ile bağlanmanızdır. İkinci adım ise cPanel üzerinden dosya düzenleyici alanından ulaşabilirsiniz. Eğer kodlarla uğraşmak istemiyorsanız Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.  

5/5 - (8 Kişi Oyladı)


Bu İçerik İşinize Yaradıysa/Yaramadıysa Lütfen Yorum Yaparak Geri Bildirimde Bulunun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İlginizi

Çekebilir

Wordpress Memory Limit Arttırma 2021 Wordpress

Memory Limit Arttırma WordPress – 2024 [Çözüldü]

Memory limit arttırma wordpress altyapılarda çok sıkça karşılaştığımız sorunlardan birisidir. Temel olarak bakıldığında bunun bir sorun olduğunu söylemek yanlış olur....
Wordpress Tema Düzenleyici Yok - Hata ve Çözümü [Çözüldü] Wordpress

WordPress Tema Düzenleyici Yok – Hata ve Çözümü [Çözüldü]

Wordpress tema düzenleyici yok diyorsanız sorunu hızlı bir şekilde çözelim. Web sitenizde kullandığınız temalarda çeşitli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Bazen FTP...